2e Pinksterdag Eifeldorpjesroute met bezoek aan Monschau
We rijden rechtstreeks naar Vaals, waar we rond 09.45 uur aankomen bij restaurant De Wilhelminatoren. Hier wordt u welkom geheten met een vers kopje koffie en een heerlijk stuk Limburgse vlaai.
Vervolgens stappen we in voor een schitterende rondrit door de Eifel. Onder begeleiding van een deskundige gids ontdekt u de mooiste plekjes van Nationaal Park Eifel. We rijden langs de indrukwekkende stuwmeren de Rursee, Obersee en Urftsee – samen een prachtig merengebied midden in de natuur.
Op de Obersee maken we een mooie boottocht, waarbij u volop kunt genieten van het groene, rustgevende landschap. Daarna staat er een heerlijke, typische Eifelplatte voor u klaar als lunch; een echte streekervaring!
In de middag vervolgen we onze route door de prachtige natuur en charmante dorpjes. In het sfeervolle Monschau maken we een uitgebreide stop, zodat u alle tijd heeft om dit pittoreske stadje met zijn karakteristieke vakwerkhuizen te ontdekken.
We sluiten deze complete dag af met een heerlijk diner in Vaals, waarna we rond 19.00 uur beginnen aan de terugreis.



-5.jpg?crop&width=1600&height=700)

-5.jpg?crop&height=600&width=800)
