Programma:
1e dag: Heenreis,. Aankomst Hotel Goldener Stern in Abtenau in de late namiddag.2e dag: Na het ontbijt maken we een wandeling door Abtenau o.l.v. de hotelier. ’s Middags is een boeiende tocht meet de paardenslee door het winterse landschap rond Abtenau gepland.
3e dag: Onder deskundige leiding maken we vandaag een unieke winterse wandeling. Het is een belevenis om in een winterse coulisse een bergwandeling te maken. Het schitterende landschap en de fantastische vergezichten zullen ongetwijfeld onuitwisbare indrukken bij u achterlaten. ’s Middags bent u uitgenodigd voor de ‘Kaffeeklatsch’.
4e dag: Vandaag brengen we een bezoek aan Salzburg. Deze vierde stad van Oostenrijk dankt haar populariteit en internationale bekendheid vooral aan componist Wolfgang Amadeus Mozart. Een gids zal u de mooiste plekjes laten zien, waarna u enige tijd op eigen gelegenheid kunt rondkijken. ’s Avonds na het diner kunt u deelnemen aan een sfeervolle fakkelwandeling.
5e dag: De speciale sneeuwschoenwandeling die op het programma staat is een aparte ervaring die u meegemaakt moet hebben om er over mee te kunnen praten. Liefhebbers kunnen deze dag eventueel ook deelnemen aan een gratis 2 uur durende basiscursus langlaufen.
6e dag: Ook deze dag staat er een langere winterse wandeling onder deskundige leiding op het programma. De route is uiteraard heel anders dan de wandeling die eerder deze reis is gemaakt. ’s Avonds apres-ski met ‘Orginal Abtenauer Musik’.
7e dag: Vandaag kunt u deelnemen aan de Éisstockschieß wedstrijd om de ‘Sternthaler’. Liefhebbers kunnen eventueel met de gondelbaan naar de Karkogelhütte vanwaar met een uniek uitzicht heeft op Abtenau en het Lammertal.
8e dag: Terugreis. De reis wordt besloten met een prima diner.
